Mūsu pieredzējušo profesionāļu komandu uz priekšu virza aizraušanās ar tehnoloģijām, mehāniku, iekārtām un dizainu. Mēs cenšamies rast inovatīvus risinājumus atbilstoši katra klienta unikālajām vajadzībām. No projekta konsultācijām līdz risinājumu izstrādei un ieviešanai, mēs esam apņēmušies panākt efektīvus un iedarbīgus rezultātus, kas pārsniedz cerības. Mūsu profesionalitāte un uzmanības pievēršana detaļām mūs atšķir konkurentu vidū, nodrošinot izcilus rezultātus mūsu klientiem, kurus augsti vērtējam.

 

Mašīnbūves dizains ir mūsu zināšanu pamats. Mēs piedāvājam visaptverošus pakalpojumus, kas aptver visu mašīnbūves spektru – no koncepcijas līdz realizācijai. Mums ir nelokāma apņemšanās izpildīt un pārspēt klientu cerības attiecībā uz kvalitāti, savlaicīgu piegādi un budžeta ierobežojumiem. Mēs tiecamies pēc izcilības visos mūsu darbības aspektos, un mūs virza kopīga vēlme būt vadošajam inženierzinātņu un būvniecības uzņēmumam, kas ir pazīstams ar tā darba metodiku, tehnoloģisko mantojumu un cilvēkresursu iespējām.

 

Mūsu pakalpojumi:

 

 • Izkārtojuma dizains: Mūsu komanda izstrādā izcilu optimizētu izkārtojumu dizainu dažādiem inženiertehniskajiem projektiem. Mēs izmantojam progresīvu programmatūru un nozares labākās prakses piemērus, kas ļauj maksimāli izmantot telpu un nodrošina darbības efektivitāti.
 • Mašīnbūves aprēķini: Precīzi un pareizi aprēķini ir veiksmīgas mašīnbūves stūrakmens. Mēs veicam rūpīgu analīzi, tostarp strukturālo novērtējumu, slodzes aprēķinus un aprīkojuma izmēru noteikšanu, lai nodrošinātu optimālu jūsu sistēmu sniegumu.
 • 3D dizains: Izmantojot vismodernāko 3D projektēšanas programmatūru, mēs iedzīvinām jūsu idejas sīki izstrādātos un reālistiskos modeļos. Tie ļauj vizualizēt projektu, pieņemt apzinātus lēmumus un standartizēt projektēšanas procesu.
 • 3D vizualizācijas: Mūsu ieskaujošās 3D vizualizācijas nodrošina reālistiskus atveidojumus un animācijas, ļaujot jums izjust projektu virtuāli. Tas uzlabo saziņu, ļauj identificēt nepieciešamos dizaina uzlabojumus un atvieglo ieinteresēto personu iesaisti.
 • Stiprības aprēķini (FEM):Izmantojot galīgo elementu metodes (FEM) analīzi, mēs novērtējam jūsu dizainu izturību un strukturālo integritāti. Mūsu simulācijas nodrošina atbilstību drošības standartiem un ļauj izveidot ekspluatācijas prasībām atbilstošas sistēmas.
 • Ražošanas rasējumi: Mēs izstrādājam precīzus ražošanas rasējumus, kas vadīs jūsu mehānisko komponentu vai sistēmu ražošanu. Šajos rasējumos ietilpst detalizēti izmēri, pielaides, materiālu specifikācijas un montāžas instrukcijas.
 • Failu sagatavošana: Mēs sniedzam failu sagatavošanas pakalpojumus dažādiem formātiem, piemēram, DXF, IGS, DWG u.c. Tas ļauj netraucēt integrēt jūsu ražošanas procesos un atvieglo efektīvu sadarbību ar piegādātājiem un darbuzņēmējiem.

 

Mūsu kompetence:

 

 • Platformas, drošības platformas, margas, kāpnes, kāpņu torņi, kāpnes: Mūsu specializācija ir platformu, drošības konstrukciju, margu, kāpņu un kāpņu sistēmu projektēšana un inženierija, lai nodrošinātu optimālu drošību un funkcionalitāti.
 • Transportieru sistēmas (lentes, kausu, ķēdes transportieris, rausējtransportieris, skrituļtransportieris): Mums ir arī speciālās zināšanas transportieru sistēmu, tostarp lentes, kausu, ķēdes transportieru, rausējtransportieru un rullīšu transportieru, projektēšanā un optimizācijā. Mēs nodrošinām netraucētu materiālu apstrādi un efektīvu transportēšanu jūsu operācijas ietvaros.
 • Teknes un cauruļvadi: Mēs piedāvājam visaptverošus tekņu un cauruļvadu sistēmu projektēšanas un analīzes pakalpojumus, nodrošinot efektīvu materiālu plūsmu un līdz minimumam samazinot sastrēgumus vai problēmas.
 • Apstrādes iekārtas un to detaļas: Mūsu komanda nodrošina inženiertehniskos risinājumus plašam apstrādes iekārtu un detaļu klāstam, optimizējot to veiktspēju un uzticamību.
 • Tērauda konstrukcijas: Mēs izceļamies izturīgu un strukturāli stabilu tērauda konstrukciju projektēšanā atbilstīgi nozares standartiem un drošības noteikumiem.
 • Piltuves beramajam materiālam: Mūsu pielāgotās piltuvju konstrukcijas uzlabo beramo materiālu apstrādi, ņemot vērā tādus faktorus kā plūsmas īpašības, segregācijas novēršana un optimāla izlāde.
 • Ražošanas aprīkojums: Mēs optimizējam ražošanas iekārtu dizainu un veiktspēju, nodrošinot augstu produktivitāti, uzticamību un drošību.


Lauksaimniecības tehnika

Kokapstrādes nozare

Kalnrūpniecība

Enerģētikas nozare

Transportieru un pārvadājuma tehnoloģijas

SIA ERGO E.B.F. ir noslēdzis 2018,22,marts līgumu Nr.SKV-L-218/83 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.