Mēs nodrošinām darbaspēku metināšanas, montāžas un celtniecības darbiem.

 

Mēs saprotam ar kādiem izaicinājumiem uzņēmumi saskaras, meklējot īsto darbaspēku, tādēļ mēs specializējamies kvalificētu un uzticamu darbaspēka nodrošināšanā, pielāgojot tos Jūsu vajadzībām.

 

Pateicoties mūsu kvalificētu profesionāļu komandai, mēs varam piedāvāt plašu darbaspēka nodrošināšanas pakalpojumu klāstu, tostarp pagaidu darbinieku piesaisti, īstermiņa nomu vai pilnas komandas nokomplektēšanas risinājumu Jūsu projekta izpildei. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešams viens darbinieks vai vesela komanda, mūsu rīcībā ir resursi un zināšanas, lai ātri un efektīvi atrastu Jums īsto risīnājumu.

 

Mūsu rūpīgais pārbaudes un atlases process garantē Jums kompetentus speciālistus, kuri būs gatavi strādāt Jūsu labā jau no pirmās dienas.

 

Mēs lepojamies ar to, ka veidojam spēcīgas partnerattiecības ar mūsu klientiem, nodrošinām izcilu klientu apkalpošanu. Mēs esam apņēmušies panākt, ka mūsu klienti ir gandarīti un apmierināti.

 

Ļaujiet mums parūpēties par Jūsu darba spēka nodrošināšanas vajadzībām.


Metālapstrādes speciālisti

Metāla konstrukciju un iekārtu montieri

Inženieri

Būvniecības darbinieki

Sertificēti metinātāji (TIG, MMA, MIG / MAG )

SIA ERGO E.B.F. ir noslēdzis 2018. gada 22. martā līgumu Nr.SKV-L-218/83 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.