Mēs nodrošinām darbaspēku metināšanas, montāžas un celtniecības darbiem.

 

Mēs saprotam, ar kādiem izaicinājumiem uzņēmumi saskaras, meklējot īsto darbaspēku, kas virzīs pretī panākumiem. Tādēļ mēs specializējamies kvalificētu un uzticamu darbaspēka risinājumu nodrošināšanā, pielāgojot tos jūsu īpašajām vajadzībām.

 

Pateicoties mūsu lielajai kvalificētu profesionāļu komandai, mēs varam piedāvāt plašu darbaspēka nodrošināšanas pakalpojumu klāstu, tostarp pagaidu darbinieku piesaisti, īstermiņa nomu vai pilnas komandas nokomplektēšanas risinājumu jūsu projekta izpildei. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams viens darbinieks vai vesela komanda, mūsu rīcībā ir resursi un zināšanas, lai ātri un efektīvi atrastu jums īsto cilvēku.

 

Mūsu rūpīgais pārbaudes un atlases process garantē jums kompetentus speciālistus, kuri būs gatavi strādāt jūsu organizācijas labā jau no pirmās dienas.

 

Mēs lepojamies ar to, ka veidojam spēcīgas partnerattiecības ar mūsu klientiem, nodrošinām izcilu klientu apkalpošanu un turam atvērtas saziņas iespējas. Mēs esam apņēmušies panākt, ka esat gandarīti, un cenšamies ik uz soļa pārsniegt jūsu cerības.

 

Ļaujiet mums parūpēties par jūsu darbspēja nodrošināšanas vajadzībām! Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu, kā ERCON var palīdzēt sasniegt jūsu mērķus personāla jomā un ļaut jūsu uzņēmumam virzīties uz priekšu.


Metālapstrādes speciālisti

Metāla konstrukciju un iekārtu montieri

Inženieri

Būvniecības darbinieki

Sertificēti metinātāji (TIG, MMA, MIG / MAG )

SIA ERGO E.B.F. ir noslēdzis 2018,22,marts līgumu Nr.SKV-L-218/83 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.