Mūsu pieredzējušo inženieru komandas veiksmes atslēga ir viņu aizraušanās ar tehnoloģijām, mehāniku, iekārtām un dizainu.
Mēs spējam nodrošināt inovatīvus risinājumus un izcilus rezultātus visos ražošanas posmos, sākot no projekta konsultācijām līdz risinājumu izstrādei un ieviešanai, pielāgojot pasūtījumu katra klienta vēlmēm.

 

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, kas aptver visu mašīnbūves spektru – no koncepcijas izstrādes līdz realizācijai. Mūsu apņemšanās ir pārspēt klienta gaidīto rezultātu attiecībā uz kvalitāti, savlaicīgu piegādi un budžetu. Mēs tiecamies pēc izcilības visos ražošanas posmos, un mūsu mērķis ir būt vadošajam mehānikas inženieru un metāla konstrukciju būvniecības uzņēmumam.

 

 

Mūsu pakalpojumi:

 

 

 • Izkārtojuma dizains: Mūsu komanda izstrādā optimizētu izkārtojumu dizainu dažādiem inženiertehniskajiem projektiem. Mēs izmantojam jaunākās programmatūras un nozares labākos prakses piemērus, kas ļauj maksimāli nodrošināt darba efektivitāti.
 • Mašīnbūves aprēķini: Precīzi aprēķini ir veiksmīgas mašīnbūves stūrakmens. Mēs veicam rūpīgu analīzi, tostarp strukturālo novērtējumu, slodzes aprēķinus un aprīkojuma izmēru noteikšanu, lai nodrošinātu optimālu sniegumu.
 • 3D dizains: Izmantojot vismodernāko 3D projektēšanas programmatūru, mēs realizēsim Jūsu idejas precīzi izstrādātos, detalizētos modeļos. Projekta vizualizācija ļaus jums pieņemt pareizākos lēmumus un standartizēt projektēšanas procesu.
 • 3D vizualizācijas: Mūsu 3D vizualizācijas nodrošina reālistiskus produkta modeļus un animācijas, ļaujot Jums sekot līdzi projektam virtuāli. Šādi ļaujot identificēt nepieciešamos dizaina uzlabojumus.
 • Stiprības aprēķini (FEM): Izmantojot galīgo elementu (FEM) analīzi, mēs novērtējam dizaina izturību un strukturālo mijiedarbību. Mūsu simulācijas tiek veidotas pēc atbilstošiem standartiem, kas ļauj izveidot ekspluatācijas prasībām atbilstošas konstrukcijas.
 • Failu sagatavošana: Mēs sniedzam failu sagatavošanas pakalpojumus dažādos formātos, piemēram, DXF, IGS, DWG u.c. Kas nodrošina efektīvu ražošanas procesu un atvieglo sadarbību ar piegādātājiem un izstrādātājiem.

 

Mūsu kompetences:

 

 • Platformas, drošības platformas, margas, kāpnes, kāpņu torņi, trepes: Mūsu specializācija ir platformu, drošības konstrukciju, margu, kāpņu un trepes sistēmu projektēšana un inženierija, lai nodrošinātu optimālu drošību un funkcionalitāti.
 • Transportieru sistēmas (lentes, kausu, ķēdes, skrāpju, ruļļu transportieri): Mums ir zināšanas transportieru sistēmu projektēšanā un optimizācijā. Mēs nodrošinām efektīvu materiālu transportēšanu.
 • Teknes un caurules: Mēs piedāvājam visaptverošus tekņu un cauruļvadu sistēmu projektēšanas un analīzes pakalpojumus, nodrošinot efektīvu materiālu plūsmu.
 • Iekārtas un to detaļas: Mūsu komanda nodrošina inženiertehniskos risinājumus plašam iekārtu un detaļu klāstam, optimizējot to veiktspēju.
 • Tērauda konstrukcijas: Mēs projektējam tērauda konstrukcijas atbilstoši nozares un drošības standartiem.
 • Piltuves beramamkravām: Mūsu piltuvju konstrukcijas uzlabo beramo materiālu apstrādi, ņemot vērā tādus faktorus kā plūsmas īpašības, segregācijas novēršana un optimāla izlāde.
 • Ražošanas aprīkojums: Mēs optimizējam ražošanas iekārtu dizainu un veiktspēju, nodrošinot augstu produktivitāti, uzticamību un drošu izmantošanu.


Lauksaimniecības tehnika

Kokapstrādes nozare

Kalnrūpniecība

Enerģētikas nozare

Transportieru un pārvadājuma tehnoloģijas

SIA ERGO E.B.F. ir noslēdzis 2018. gada 22. martā līgumu Nr.SKV-L-218/83 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.